REZERVASYON ŞARTLARI - Hergün En Ucuz Tur

İçeriğe git

REZERVASYON ŞARTLARI

İLETİŞİM
ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Yurt Dışı Turlar için; 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. Örn; Karadeniz & Batum Turu

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 kişidir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Dreamstur.com.tr kesinlikle sorumlu değildir.

Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ya da benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenteye misafirleri gönderebilir. Bu sayede misafirin tatil planı bozulmamış olur.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

0-3 yaş aralığındaki bebek ve çocuğunuzdan koltuk ve yatak verilmeme kaydı ile ücret alınmaz.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Extra turların yapılması veya iptali firmamız tarafından uygun şart ve koşullara göre iptal etme hakkına sahiptir

Extra turlara katılım zorunlu değildir katılmayacak olan misafirlerimiz firmamızın belirlediği uygun bir noktada serbest zaman verilecektir.

Seyehat anında valizler bagaja teslim edildikten sonra konaklayacağımız otele varana kadar kesinlikle açılmayacaktır. İhtiyaç duyacağınız ilaç ve giysi gibi tüm eşyalarınızı lütfen yanınızda bulundurun.YURT DIŞI TURLARDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Katılım gösteren müşteride mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)

Tur sırasında programda bulunan tüm alışveriş ve harcamaların yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterli .Yerel para biriminin kullandığı Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

Turlarımızda günlük olarak koltuk aldıklarında konuşma(koltuk değişikliği) uygulaması yapılmakta olup, sabit koltuk ve ön koltuk verilmemektedir. Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından düzenlenir.

Seyahat sırasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartlarını aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Dreams Tur sorumlu tutulamaz.

Ekstra turlar en az 20 kişilik kongre ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılan araç görünümüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlere ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turların ısrarına bağlı olup zorunlu değildir. Tur sırasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müstakil bir dinlenme beklemeyi kabul etmiş saymışlar. Bu yolcular ekstra tur başlangıcında yol üstü dinlenme evine bırakılıp, turun bitiminden sonra bıraktıkları oradan alınırlar.

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde yazılır. Her turumuzda bulunan kişi görünümüne göre aşağıda bulunan araç tipleri belirlenir.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN Cityliner/Tourliner - *Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega

Minibüsler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş tahmini.TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Dreamstur.com.tr sorumlu değildir.KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

Rezervasyon yaptırırken tur esnasında ve araç içerisinde çekilen video ve resimleri sosyal medya hesaplarımızdan kullanma hakkına sahip olduğumuza ONAY vermiş olursunuz.
SECURE PAYMENT:

BY KESKİN
İçeriğe dön